Szeptember 20-án ismét megrendezésre kerül Gazdagréten a nagy népszerűségnek örvendő Halászléfőző Verseny, ahol a finom ételek mellett a közösségi élményeké lesz a főszerep.

A rendezvényre a Ficsak 11 Alapítvány is szeretettel várja a kerületben élő családokat, érdeklődőket és mindenkit, aki szívesen töltene el egy kellemes, beszélgetésekkel és közös élményekkel teli napot. A szervezők finom falatokkal, barátságos hangulattal és tartalmas találkozásokkal készülnek.

Az esemény célja nemcsak a közös főzés és kikapcsolódás, hanem a közösségépítés is. A résztvevők kötetlen formában beszélgethetnek a kerület életéről, megoszthatják ötleteiket, tapasztalataikat, miközben együtt élvezhetik a rendezvény programjait és hangulatát.

📅 Időpont: 2025. szeptember 20., szombat, 10:00–15:00
📍 Helyszín: Gazdagrét, a Gazdagréti út és a Rétkerülő út által határolt domb

„Közösséget építeni: együtt álmodni és együtt megvalósítani.”