💚 Közösség, jó hangulat és finom falatok a gazdagréti Halászléfőző Versenyen 💚

Remek hangulatban telt a gazdagréti Halászléfőző Verseny, ahol idén is sok családdal, baráttal és helyi lakossal tölthettünk együtt egy kellemes őszi napot. A rendezvény számunkra nemcsak a finom ételekről szólt, hanem a közösségi élményekről, találkozásokról és jó beszélgetésekről is.

A nap során közösen főztünk, kóstoltunk, beszélgettünk és nevettünk, miközben egész nap barátságos és nyitott hangulat vette körül a programot. Sokan érkeztek hozzánk egy tányér halászlére, egy kedves szóra vagy csak azért, hogy együtt töltsünk néhány kellemes percet.

Számunkra különösen fontosak az ilyen alkalmak, hiszen ezek a találkozások erősítik a közösséget, közelebb hozzák egymáshoz az itt élőket, és lehetőséget teremtenek arra is, hogy közösen gondolkodjunk Gazdagrét és Újbuda jövőjéről.

A szombati nap ismét bebizonyította számunkra, hogy a közösség ereje valóban mindennél többet jelent. Hálásak vagyunk mindenkinek, aki részt vett az eseményen, főzött, segített, beszélgetett velünk vagy egyszerűen csak betért hozzánk egy jó hangulatú délutánra.

Köszönjük, hogy együtt tölthettük ezt a napot Veletek! 💚