🌸 Virágosztással szeretnénk szebbé tenni a Déli körvasút mellett élők mindennapjait 🌸
Pontosan tudjuk, hogy a Déli körvasút építése az elmúlt időszakban sok környékbeli lakó mindennapjait nehezítette meg. A megnövekedett zaj, a forgalmi változások és az építkezéssel járó kellemetlenségek türelmet és alkalmazkodást igényelnek az itt élőktől. Éppen ezért szeretnénk egy kis színt és pozitívumot vinni a mindennapokba, ezért virágosztást szervezünk a Déli körvasút környezetében élők számára. 🌿
Célunk, hogy a közösen elültetett virágok segítségével szebbé, barátságosabbá és élhetőbbé tegyük környezetünket, miközben egy apró figyelmességgel szeretnénk megköszönni az itt élők türelmét és kitartását. 🌺
📅 A virágosztás időpontja: 2026. május 19., kedd délután
📍 Helyszínek:
• 15:30–16:30 között – Hamzsabégi út és Bukarest utca sarka
• 17:00–18:00 között – Kőérberki lakótelep, Puskapor utca
❤️ Személyenként 4 darab egynyári virágpalántát biztosítunk XI. kerületi lakosok számára.
🌸 Az átvételhez előzetes regisztráció szükséges az alábbi linken:
Kérjük, hogy az átvételhez hozzák magukkal lakcímkártyájukat is.
Bízunk benne, hogy a közösen elültetett virágok nemcsak szebbé teszik majd a környezetet, hanem egy kis örömet és közösségi élményt is adnak az itt élőknek.
